آموزش چگونگی نصب سانترال پاناسونیک

 

سیستم های تلفنی از دیرباز برقراری ارتباط کاربران یک سازمان با خطوط شهری و ارائه سرویس های تلفنی را بر عهده داشته اند. امروز یکی از ضروریات هر شرکت یا بنگاه اقتصادی بهره بردن از یک سانترال برای تماس های تلفنی روزانه کارکنان می باشد. سیستم های تلفنی در ایران عمدتا با برند خوشنام پاناسونیک شناخته می شوند. دستگاه سانترال پاناسونیک در کنار کیفیت بسیار بالا، پیچیدگی هایی در انجام تنظیمات و برنامه ریزی دارد، از همین رو صاحبین کسب و کار ملزم به استفاده از کارشناسان خبره و آشنا با تلفن سانترال پاناسونیک می باشند.

شاید راه اندازی سانترال کم ظرفیت با تنظیمات اولیه کار چندان پیچیده ای نباشد و با جستجو در اینترنت و خواندن مقالاتی در این زمینه بتوان سانترال کم ظرفیتی را نصب و مورد استفاده قرار داد. ولی به محض آنکه نیازی برای انجام تنظیمات وجود داشته باشد نقش یک کارشناس خبره تلفن سانترال مشخص می گردد.

آموزش  نصب سانترال پاناسونیک

به واسطه نیاز بازار در شرکت های نوظهور و همچنین پشتیبانی و نگه داری سیستم تلفنی سازمان ها و شرکت های قدیمی تر، کیمیا ارتباط دوره های آموزشی تلفن سانترال را برای آماده سازی علاقه مندان جهت ورود به بازار و برنامه ریزی سیستم تلفنی، برگزار می نماید. علاقه مندان پس از گزران یک دوره آموزشی متناسب با سرفصل های آموزشی قابلیت هایی نظیر بستر سازی مخابراتی و کابل کشی تلفنی، تنظیمات تلفن سانترال، آموزش نصب سانترال پاناسونیک، راه اندازی تلفن بی سیم دکت و … را در مدل های مختلف فرا خواهند گرفت.

 

بستر سازی و کابل کشی

در این بخش به روش های بستر سازی اعم از ترانکینگ فلزی و پلاستیکی و همچنین انواع کابل مخابراتی و محل بکارگیری آن ها مورد بررسی قرار می گیرد. استاندارد های مربوط به بستر سازی مخابراتی برای پست ها و ایجاد اتصالات کروز و سالن M.D.F از دیگر موارد طرح شده می باشد. راهکارهای بی سیم پاناسونیک مانند شبکه تلفنی بدون سیم دکت پاناسونیک از برای طراحی و سازماندهی یک شبکه بی سیم تحلیل و بررسی خواهد شد.

 

آموزش راه اندازی سانترال

با توجه به مدل های مختلف سانترال پاناسونیک از سری مرکزتلفن های آنالوگ، هایبرید، دیجیتال و شبکه، دوره های آموزشی به صورت مجزا در قالب سر فصل هایی نظیر راه اندازی دستگاه سانترال، برنامه ریزی تلفنی، برنامه ریزی از طریق کامپیوتر و همچنین برقراری ارتباط میان سانترال های پاناسونیک ارائه می گردد. تنظیمات سانترال های پاناسونیک در عین پیچیدگی های برنامه ریزی در صورت تسلط و آگاهی یک کارشناس آسان و دلنشین خواهد بود. برای موفقیت در ارائه سرویس ها و خدمات و راضی نگه داشتن مشتری، آموزش نصب سانترال پاناسونیک می تواند رمز موفقیت یک کارشناس باشد.

 

فضای کار بازار مخابراتی

بازار مخابراتی از نظر تنوع و گستردگی یکی از بزرگترین بازارهای اقتصادی کشور می باشد. البته در سطوح پایین یعنی تنظیمات متداول سانترال های کم ظرفیت، بازار اشباع شده می باشد. ولی در صورتیکه در سطوح بالاتر راهکار های مخابراتی و راه اندازی، تنظیمات و نگه داری به فضای کار نگاه شود فضای مناسبی برای کسب درآمد و رشد علمی پیش روی کارشناسان این حوزه خواهد بود.

 

1 دیدگاه برای «آموزش چگونگی نصب سانترال پاناسونیک»

 1. دوست گرامي:
  لطفاً

  – جهت درج عكس در سايت هاي خود حتماً از امكانات اين سايت استفاده نمائيد!
  http://mynetsit.ir/
  نت سايت براي عقيم گذاشتن هكر ها مجبور شده سرويس ذخيره تصاوير را به يك سايت جانبي منتقل نمايد! لطفا در اين سايت تصاوير خودتان را دخيره سپس از لينك ايجاد شده براي نمايش آن در وبلاگ خود استفاده نمائيد.
  با تشكر- پشتيباني نت سايت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *